O biurze

Naszym klientom zapewniamy

Obsługę księgową

Indywidualne podejście

Bezpieczeństwo

Doradzctwo

Elastyczną współpracę

Najwyższy poziom obsługi


Biuro Rachunkowe MIK powstało na bazie dwudziestoletniego doświadczenia w prowadzeniu biura rachunkowego przez Marię Hodur, posiadającą licencję Ministerstwa Finansów nr 25628/01. Wieloletnie doświadczenie, rzetelność i profesjonalizm stanowią gwarancję satysfakcji ze świadczonych przez nas usług.

Biuro Rachunkowe MIK zapewnia kompleksową obsługę księgową. W swojej pracy kierujemy się odpowiedzialnością i indywidualnym podejściem do potrzeb klienta. Elastycznie dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb oraz specyfiki każdego klienta. Koncentrujemy się na obsłudze finansowo-rachunkowej przedsiębiorców, którzy potrzebują zaufanego i elastycznego zespołu specjalistów z zakresu podatków, rachunkowości i finansów. Świadczymy usługi z najwyższą starannością, przy wykorzystaniu najlepszej wiedzy fachowej w celu zapewnienia komfortu i zadowolenia swoich klientów.

Jeżeli szukacie biura rachunkowego, które zagwarantuje obsługę podatkową na wysokim poziomie oraz wykonywanie usług z najwyższą zawodową starannością, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, to służymy pomocą. W naszym biurze możecie Państwo załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdej firmy. Zapewniamy naszym klientom, pomoc, doradztwo i reprezentację przed urzędami.

Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanej działalności, co zapewnia bezpieczeństwo naszym klientom.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.